Gorące nowości od Obsessive

Gorące nowości od Obsessive

Ostatnie dni obfitowały i nadal obfitują w prawdziwy wysyp nowości marki Obsessive. Polski producent przyzwyczaił swoich fanów do regularnych dostaw kuszącej bielizny, jednak najświeższe kolekcje przyprawiają o niemały zawrót głowy. Bo jak zdecydować się wyłącznie na jeden lub co najwyżej dwa modele, kiedy do rąk spragnionych rozgrzewających drobiazgów konsumentów trafiają prawdziwe cuda w postaci frywolnych przebrań, seksowne i wytworne komplety, czy wreszcie urocze, a jednocześnie bardzo pobudzające majteczki? Święty Mikołaj będzie miał w tym roku sporo pracy i wiele bieliźnianych marzeń do spełnienia, bo przy takich propozycjach trudno będzie o poprzestanie tylko na jednym prezencie. Dlatego też postanowiliśmy dokonać małego rekonesansu i spośród ogromu tych bajecznych projektów wyłuskać dla naszych klientów co bardziej smakowite kąski.


Tę wartą grzechu wyliczankę rozpoczynamy od intrygujących bodystocking oraz zachwycających mini sukieneczek z dzianiny. Są to opcje dla wyjątkowo odważnych pań, które uwielbiają śmiałe eksponowanie swoich atutów oraz nietuzinkowe wzornictwo. Miękkie i przyjemne w dotyku siateczki zmysłowo otulają nagie ciało, a przy okazji gwarantują najwyższy komfort użytkowania. Jeśli do takiej praktycznej strony medalu dodamy niebanalne rozwiązania w postaci oryginalnych rękawków i wzorów lub prowokujących rozcięć w kroku to otrzymamy bezdyskusyjnie nęcącą całość.

 

Panie, które miłością absolutną darzą stonowane, ale i kokieteryjne koszulki nocne z pewnością ucieszy fakt, że również ich nie zabrakło w najnowszych rarytasach firmy z Czańca. Flirciarska Blackbella, czy przyjemna Musca dostępna w dwóch wariantach: tradycyjnej, ściśle przylegającej do ciała haleczki oraz luźnej babydoll, przyjaznej nieco okrąglejszym sylwetkom - ty zdecydujesz, w jakiej odsłonie zechcesz wystąpić. Niezdecydowanym podpowiadamy: przezorny zawsze ubezpieczony, dlatego najlepiej mieć dwie wersje. Tak na wszelki (miłosny) wypadek.



Dobra informacja płynie także w stronę pewnych siebie kobiet, które już teraz rozglądają się za jakąś nietypową, a  zarazem ładną i apetyczną kreacją na sylwestrowy bal. Asortyment Obsessive powiększył się bowiem o kilka olśniewających sukienek, m. in. koronkową Dressitę z efektownym rozcięciem na plecach (dostępną w 3 podstawowych kolorach: czerni, bieli i czerwieni) oraz przyciągającą męskie spojrzenia Wetty, którą wykonano z połączenia transparentnej tkaniny i odrobinę wyuzdanego błyszczącego materiału a la latex.


Zadowolone będą też miłośniczki ponadczasowego stylu i seksapilu – piękno nóg zyskuje bowiem zjawiskową oprawę w postaci oszałamiających pończoch w czarnych, białych oraz kremowych odsłonach.



Na koniec najmniejsze, ale na pewno nie najgorsze smakołyki – ponętne i kuszące majteczki: przezroczyste, okraszone subtelnymi detalami modele Corella, zalotna Hotina oraz eleganckie, ale równie urzekające szorty Blackbella. Każde urocze i tajemniczo niejednoznaczne. Idealny dodatek nie tylko do codziennych, ale i sypialnianych stylizacji.



Po opublikowaniu tak gorącej listy potencjalnych życzeń nie pozostaje nam nic innego, jak tylko zaprosić wszystkich na obsesyjne świąteczne zakupy. Pełną ofertę marki Obsessive znaleźć można tutaj.

Powrót

Komentarze

Dodaj komentarz
Komentarz
Podpis
Adres e-mail
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany
Zatwierdź