Pociąg do Orientu – kolekcja Oriens marki Obsessive.

Pociąg do Orientu – kolekcja Oriens marki Obsessive.

Azja, jak i cała kultura Bliskiego Wschodu stanowią niewyczerpane źródło inspiracji, niesamowitych wrażeń i możliwości obcowania z totalnie inną rzeczywistością. Rozmiłowanie w sensualnych doznaniach i delikatności każdego aspektu życia sprawia, że świat ten wydaje się nam niedoścignionym wzorem ładu i skromności połączonego z niezwykle wyrafinowaną sztuką oraz wielowiekową tradycją. Ta dotąd w pełni nieodkryta mieszanka regularnie zawraca w głowach koncernom kosmetycznym, rzemieślnikom, a wreszcie i producentom bielizny, chętnie dodającym swoim projektom tego wschodniego smaczku, który nawet z najbanalniejszej propozycji uczyni rzecz godną zainteresowania.


Marka Obsessive posiadała w swojej starszej ofercie kilka modeli inspirowanych Bliskim Wschodem, ale przez długi czas skupiała się przede wszystkim na uniwersalnych kolekcjach, bez wyraźnego wskazania na jakąkolwiek kulturę. Firma z Czańca zatęskniła jednak za oryginalnością i postanowiła zaprojektować kolekcję Oriens. Kolekcję, która już w pierwszych minutach (dosłownie) okazała się takim sukcesem, że zapasy magazynowe topniały w mgnieniu oka. Nic dziwnego, bo modele te zachwycają swoją nietuzinkową urodą i przepięknym wzornictwem. Po tempie i wynikach sprzedaży można było wnioskować, że największym powodzeniem cieszyła się swoista perełka tej linii, gorset Oriens.
 

                                                                


Trzyczęściowy komplet – podobnie jak body oraz koszulka – od pierwszego spojrzenia porywa niezwykle finezyjnym dekoltem, który zakrywa, a jednocześnie odkrywa biust, a delikatna, czarno - błękitna aplikacja z jakiej ta część została wykonana subtelnie otula ciało. Do tego dochodzi seksowne gorsetowe wiązanie z tyłu oraz dodatki w postaci czarnych pończoch z koronkowym wykończeniem i skromne, ale niezwykle efektowne stringi na cieniutkich paseczkach.

Zwolenniczki klasycznych koszulek z pewnością ucieszy dostępność haleczki utrzymanej w takim samym stylu jak gorset, a panie lubiące odrobinę bardziej pikantne propozycje przychylnym okiem spojrzą na kuszące body, które oprócz pięknego wykończenia posiada praktyczne i niezwykle ponętne rozcięcie w kroku.
 
 

                                                       


A jeżeli zamiast stringów preferujesz zwykłe figi lub szorty, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zaopatrzyła się w Oriens shorties – majteczki te będą się pięknie prezentowały zarówno solo, jak i w komplecie z gorsetem, a ich niesamowity krój połączony z doskonałej jakości tkaninami zagwarantuje wysoki komfort użytkowania oraz bardzo silne oddziaływanie na mężczyzn.
 



Po więcej szczegółów zapraszamy więc do naszego sklepu internetowego Ekskluzywna.pl. Ofertę marki Obsessive znajdziecie Państwo tutaj.

Powrót

Komentarze

Dodaj komentarz
Komentarz
Podpis
Adres e-mail
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany
Zatwierdź